2015/03/31

Учасники ЗНО отримали on-line запрошення на тестування 


На інформаційних сторінках учасників   ЗНО розміщені запрошення-перепустки для участі у тестуванні 2015 року. Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

У центрі також нагадують, що поштою запрошення на ЗНО цього року не надсилатимуться.

Запрошення-перепустку учасникам тестування необхідно самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.
 

2015/03/18

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 16 жовтня 2014 року №106 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році» відбудеться пробне ЗНО:
  • 21 березня 2015 року – з української мови і літератури;
  • 28 березня 2015 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Навантаження вчителів в Україні та Європі

 В Україні навантаження педагогічних працівників у середній школі вираховується в академічних годинах і становить 18 годин при 36-годинному робочому тижні, або 630 годин при 35-тижневому навчальному році. У ці 18 академічних годин включається лише «горлові» години, тобто проведення уроків. Решта робочого часу вчителя ділиться між методичною роботою, підготовкою до занять, перевіркою зошитів, виконанням обов’язків класного керівника, наглядом за учнями під час перерви, спілкуванням з батьками учнів, участю у засіданнях педагогічних рад, директорських нарад тощо.Лише деякі види роботи оплачуються додатково у вигляді надбавок до заробітної плати зокрема, за класне керівництво надбавка становить 20-25%, за перевірку зошитів – 10-20% (зазвичай в залежності від спеціальності вчителя), за завідування майстернями – 15-20%, завідування навчальними кабінетами – 10-15% (але спеціалізованими кабінетами, за даними Держстату, обладнані лише трохи більше половини українських шкіл, тому за наявного фінансування цю надбавку має змогу отримувати досить обмежена кількість вчителів).Детальніше тут